Follixin – mocniejsze włosy dzięki naturze! 1/5 (1)

2022 Kłopot wypadających włosów dotyka coraz większą liczbę mężczyzn. Nie jest to zbyt atrakcyjne, szczególnie dla kobiet. Prawie każda pani chce, aby jej mężczyzna miał zdrowe i zadbane włosy, natomiast zakola lub łysina na środku głowy może obniżać samoocenę i dobre samopoczucie panów. Dlatego coraz więcej mężczyzn decyduje się walczyć z tym problemem i sięga po suplementy diety, które mają rozwiązać ten nieestetyczny problem. Zanim jednak zakupi się tabletki, warto poznać przyczynę łysienia, gdyż w niektórych przypadkach może pomóc jedynie specjalistyczny produkt (chociażby taki, jak Follixin).

Dlaczego łysiejemy?

Powodów może być naprawdę wiele. Łysienie to złożony proces, którego sprawcę niekiedy trudno jest jednoznacznie wskazać. Niekiedy nakłada się na siebie kilka czynników, dlatego wyeliminowanie jednego może nie dać żadnych rezultatów. Więc co wpływa na naszą czuprynę?

Po pierwsze – stres. Im większy wpływ mają na nas czynniki stresujące, tym więcej produkujemy hormonu stresu – kortyzolu. Nadmiar tego hormonu działa negatywnie na cały organizm, ale przyczynia się także do utraty włosów. Dlatego tak ważne jest, by ograniczyć stresujące sytuacje – choć jest to oczywiście dość trudne, a niekiedy nawet niemożliwe.

Zła dieta, uboga w składniki mineralne, także negatywnie wpływa na stan włosów. Jeśli nie dostarczasz swojemu organizmowi odpowiednich składników, musisz liczyć się z tym, że osłabione włosy zaczną w końcu wypadać. Dlatego istotne jest, aby komponować swoją dietę najlepiej jak się da, a jeśli występują w niej braki, można posiłkować się suplementami, które uzupełnią niewielkie braki w witaminach i minerałach. Ale żeby być pewnym, że suplement zawiera wszystko to, co najlepsze, należy zwrócić uwagę na skład.

Za łysienie odpowiadają także hormony. Potocznie taką przypadłość nazywa się łysieniem androgenowym (androgeny to ogół hormonów męskich) lub łysieniem typu męskiego. Za ten problem odpowiada hormon dihydrotestosteron – jest to pochodna znanego testosteronu. Powoduje on zanik cebulek włosa, zatem po czasie pojawia się brak owłosienia. Niestety bywa często nieregularny, stąd na głowie pojawiają się nieestetyczne łyse placki.

Jeśli czynników jest tak wiele, czy suplementy faktycznie radzą sobie z problemem łysienia? Czy tabletki mogą pomóc nawet przy łysieniu androgenowym? To zależy jakie suplementy. Niektóre są lepsze, inne gorsze. Jednakże po co testować te mniej skuteczne, skoro można sięgnąć od razu po sprawdzony produkt, który daje efekty? Taki właśnie jest Follixin.

Skład preparatu Follixin

To właśnie bogaty skład jest odpowiedzialny za doskonałe działanie suplementu.

Skrzyp polny to roślina, której wyciąg pojawia się w wielu preparatach poprawiających urodę. Wpływa pozytywnie na stan skóry, włosów i paznokci. Zazwyczaj występuje w suplementach dedykowanych kobietom, jednakże i mężczyźni mogą skorzystać z cudownych właściwości skrzypu w przypadku łysienia.

Kolejny wyciąg roślinny to ekstrakt z pokrzywy. Roślina ta dobrze działa na łysienie, gdyż reguluje pracę dihydrotestosteronu. Jak wiadomo, hormon ten odpowiada za wspomniane wcześniej łysienie androgenowe. Jeśli więc Twój problem nie jest wynikiem stresu i złej diety, a właśnie hormonów, Follixin będzie skutecznym rozwiązaniem nawet w tym przypadku.

Przy regeneracji włosów bardzo ważny jest hydrolizat białek kolagenowych. Kolagen regeneruje, poprawia także stan skóry głowy. Działa przez to na łuszczenie oraz łupież. Zdrowa skóra głowy to też zdrowe włosy.

Witamina E oraz cynk to popularne środki stosowane w suplementach na poprawę urody. Doskonale wpływają na włosy, staną się zdrowe i lśniące. Przecież zależy Ci nie tylko na tym, aby nowe włosy się pojawiły – chcesz, aby były także mocne.

Follixin w praktyce

Jeśli połączy się wysokie dawki wyżej wymienionych składników w jednej tabletce, uzyska się specjalistyczny preparat skuteczny w walce z łysieniem. Dawkowanie jest uzależnione od stopnia problemu. Producent zaleca 2 kapsułki dziennie, jednakże w niektórych przypadkach można zażyć większą dawkę. Należy to jednak uzgodnić z odpowiednim specjalistą (endokrynologiem, dermatologiem lub dietetykiem). Kapsułki zawierają skondensowane witaminy, których zbyt duża ilość może wpłynąć negatywnie. Dlatego warto stosować się do zaleceń producenta.

Cena produktu jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Kupując Follixin, masz pewność, że składniki suplementu są najwyższej jakości, więc masz gwarancję skuteczności. Tabletki w niskich cenach nie zawierają tak wysokich dawek, a i pochodzenie komponentów kapsułek jest niepewne. Nie jest tak w przypadku Follixinu.

Dla kogo przeznaczony jest preparat Follixin?

Teoretycznie przeznacza się go mężczyznom. To właśnie panów z powodu męskich hormonów problem łysienia dotyczy najbardziej. Jednak i kobiety mają z tym problem, także przez stres lub skomplikowane zabiegi fryzjerskie, które osłabiają włosy i prowadzą do utraty włosów. Oczywiście na rynku wiele jest produktów przeznaczonych dla kobiet – kolorowe opakowania zachęcają do kupna, podobnie jak widok stanu włosów przed i po kuracji. Czy preparaty kierowane do kobiet i mężczyzn czymś się różnią, skoro problem jest podobny? Czy panie mogą sięgnąć po tak skuteczny preparat, jak Follixin?

W zależności od składu, niekiedy preparat dedykowany danej płci faktycznie nie powinien być stosowany przez tę przeciwną, gdyż może to grozić rozregulowaniem gospodarki hormonalnej. Jednakże po przeanalizowaniu składu Follixinu okazuje się, że nie posiada on niczego, co mogłoby zaszkodzić kobietom. Co więcej, często na forach internetowych można zobaczyć opinie zachwyconych pań, które chwalą działanie tego suplementu.

Jeśli nie chcesz dłużej czesać się “na pożyczkę” i stosować kosmetycznych tricków ukrywających łysinę, zdecyduj się na skuteczny suplement diety Follixin, którego regularne stosowanie doskonale wpłynie na Twoje włosy.

Zamów już teraz Follixin

Sprawdź też inne produkty na włosy!

Oceń

Post Author: Ania

Ania
Entuzjastka zdrowego trybu życia i skutecznego odchudzania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *