PremiumCollagen5000 – naturalny kolagen na piękną skórę 5/5 (1)

2022 Czy wiesz, że kolagen może pomóc Ci na wiele problemów skórnych? Aby mieć piękną skórę bez zmarszczek i niedoskonałości, wystarczy regularnie przyjmować odpowiednie suplementy diety z kolagenem. Ja polecam PremiumCollagen5000, który jest świetnym produktem z wysoką zawartością kolagenu. Przyjrzyjmy się, dlaczego warto zamówić ten produkt.

Czym jest kolagen?

Opis produktu wyraźnie wskazuje na to, że PremiumCollagen5000 ma działać przede wszystkim na redukcję zmarszczek oraz na jędrność skóry. Jednak to nie są jedyne korzyści z używania tego białka. Jednak zacznijmy od początku.

Jak podaje Wikipedia, kolagen to produkt na bazie białka, które pochodzi ze zwierzęcych kości, skór, a także ścięgien. To białko jest odporne na rozciąganie oraz jest jednym z głównych składników ścięgien u organizmów żywych. To właśnie on odpowiada za elastyczność skóry. Wraz z upływem czasu ilość kolagenu w organizmie się zmniejsza i w ten sposób powstają zmarszczki. Dlatego kolagenu używa się w wielu kosmetykach, zwłaszcza w tych, które mają wpłynąć na redukcję zmarszczek. W chirurgii plastycznej stosuje się go jako wypełniacz do ust.

Dzięki swoim właściwościom, kolagen jest z pewnością jednym z najważniejszych białek w organizmie, ponieważ to właśnie dzięki aminokwasom, z których się składa, skóra jest gładka i jędrna. Kolagen również wpływa na to jak wyglądają włosy i paznokcie, ponieważ jego braki sprawiają, że włosy są bardziej łamliwe i mogą zacząć wypadać.

Kolagen nazywany jest białkiem młodości. Jest on głównym budulcem macierzy w tkankach kości i chrząstek, a także w ścięgnach i skórze. Dzięki odpowiedniemu stężeniu tego białka w organizmie nasza skóra jest elastyczna, stawy działają sprawnie, a rany i wszelkie uchodzenia mechaniczne szybko się goją. Niestety wraz z wiekiem ilość kolagenu zaczyna spadać, przez co skóra przestaje być tak elastyczna, pojawiają się zmarszczki oraz zaczynają się problemy ze stawami.

Ludzki organizm potrafi syntezować kilkanaście typów kolagenu, a włókna kolagenowe stale się wymieniają, ponieważ gdy ulegają zerwani, na ich miejscu natychmiast pojawiają się całkiem nowe. W tych procesach uczestniczy miedź oraz witamina C pomaga w odbudowie. Po ukończeniu 25 roku życia procesy produkcyjne włókien kolagenowych zwalniają, przez co zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki starzenia się organizmu. Objawia się to właśnie utratą jędrności lub też suchością skóry. U kobiet takie procesy zaczynają się jeszcze bardziej nasilać po menopauzie, poprzez zmniejszenie wydzielania estrogenu, przez co zaburzona jest synteza kolagenu. Niestety zanikaniu włókien kolagenowych nie można całkowicie zapobiec, jednak nowoczesna medycyna jest w stanie takie procesy znacznie spowolnić. Najskuteczniejsze w tej kwestii są suplementy diety dostarczające kolagen od wewnątrz.

W odpowiedzi na potrzeby osób zmagającym się z utratą kolagenu powstał produkt PremiumCollagen5000. Posiada on skoncentrowaną dawkę kolagenu, która ma pomóc przeciwdziałać zmarszczkom oraz łagodzić objawy starzenia.

Czy rzeczywiście da się zatrzymać czas?

Niestety nie da się całkowicie zatrzymać starzenia, jednak można wpłynąć na wygląd naszej skóry, po której najszybciej widać zmiany związane z wiekiem. Właśnie dlatego warto wyposażyć się w dobry suplement diety, jakim jest PremiumCollagen5000. Jego kompleksowe działanie oraz sprawdzony skład czyni z niego jeden z najlepszych produktów kolagenowych na rynku. Dlaczego? Producent twierdzi, że ten suplement diety posiada najwyższej jakości kolagen z ryb morskich. Ten typ kolagenu jest znacznie wyższej jakości niż ten wieprzowy lub wołowy, które są powszechnie wykorzystywane. Jak się okazuje, kolagen pozyskiwany z ryb morskich swoją budową jest zbliżony do kolagenu ludzkiego. Przez to jego przyswajanie jest bardzo szybkie, więc organizm niemalże błyskawicznie go wchłania. Wszystkie osoby, które obawiają się rybiego posmaku lub zapachu, mogą odetchnąć z ulga, ponieważ taki kolagen rybi jest bezwonny i bezsmakowy.

PremiumCollagen5000 – skład suplementu

W produkcie znajduje się wspomniany rybi kolagen oraz witamina C, która jeszcze bardziej wspomaga nie tylko wchłanianie, ale również produkcję kolagenu. I to tyle. Nie znajdziesz tutaj żadnych dodatkowych wypełniaczy, konserwantów, barwników oraz stabilizatorów, które nie są do niczego potrzebne. Niektórzy mogą pomyśleć, że jest to słaby produkt, bo przecież nie zawiera w swoim składzie właściwie nic. Owszem, są suplementy diety, które posiadają znacznie więcej składników i wydają się być znacznie lepsze. Jednak przy suplementach diety, więcej wcale nie znaczy skuteczniej. Dlatego połączenie czystego kolagenu oraz witaminy C, która uczestniczy w produkcji kolagenu, jest najlepszym z możliwych wyborów na rynku (biorąc pod uwagę wszystkie dostępne opcje).

Jak spożywać PremiumCollagen5000?

Naturalny kolagen dostępny jest w różnych formach, więc użytkownicy mogą wybrać, która z nich jest dla nich najwygodniejsza. Jednak według badań, proszek jest znacznie bardziej preferowany niż tabletki, więc producenci zdecydowali, że posłuchają konsumentów i w odpowiedzi przygotowali wygodne opakowanie, które wypełnia kolagen w proszku, przez co produkt jest znacznie łatwiej przyswajany. Wystarczy dosypać go do szklanki letniej wody soku lub innego ulubionego napoju, bądź też dodać do jogurtu bądź koktajlu. Możliwości jest wiele, a Ty nawet nie poczujesz, że wypijasz suplement z kolagenem. W opakowaniu znajduje się 100 gram produktu, co starczy na dosyć długo. Zalecana dzienna dawka PremiumCollagen5000 to 2 płaskie łyżeczki produktu jeden raz dziennie.

Oczywiście można go spożywać w zależności od potrzeb, jednak najbardziej optymalne będzie zażywanie w dawkach sugerowanych przez producenta, szczególnie jeśli zależy nam na szybkich efektach kuracji. Jak podaje producent, produkt jest całkowicie bezpieczny, a klienci nie zgłaszali żadnych informacji na temat ewentualnych efektów ubocznych. Jeśli jednak wiesz, że jesteś wrażliwy na dany składnik lub masz wątpliwości, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Produktu nie powinny również przyjmować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Po otwarciu opakowania, należy spożyć w ciągu 30 dni.

Jak działa PremiumCollagen5000?

Jak podaje producent na oficjalnej stronie, w każdej porcji produktu znajduje się aż 5 gramów najwyższej jakości kolagenu rybiego. Taka dawka jest w stanie szybko poprawić elastyczność i prawidłową strukturę skóry. I sama to zauważyłam zaledwie po kilku dniach stosowania. Moja skóra zaczęła wyglądać znacznie lepiej, a włosy wydawały się nieco odżyć. Co ciekawe, również i moje zdecydowanie zbyt łamliwe paznokcie zaczęły rosnąć jak szalone. Co prawda nie zauważyłam jeszcze takich efektów jak redukcja zmarszczek, jednak redukcja trądziku z pewnością nastąpiła. Więc jeśli chodzi o samo działanie tego produktu jestem stosunkowo zadowolona. Warto podkreślić, że podczas całej kuracji nie używałam żadnych dodatkowych kremów wygładzających, które mogłyby wpłynąć na wynik testu tego produktu. Stosowałam jedynie zwykły krem nawilżający, więc mogę obiektywnie ocenić rezultaty tego jak rzeczywiście działa produkt.

Na stronie głównej producenta można znaleźć również komentarze zadowolonych użytkowników, które pokazują, że PremiumCollagen5000 rzeczywiście działa. Należy jednak pamiętać, że rezultaty stosowania są zależne od indywidualnych predyspozycji organizmu, więc producent zastrzega sobie, że nie może do końca zagwarantować, że przytoczone efekty rzeczywiście wystąpią. Co więcej nie biorą oni również odpowiedzialności za brak oczekiwanych efektów. Dlatego należy pamiętać, że ten produkt może nie przynieść oczekiwanych efektów.

Dyskretna i szybka wysyłka produktu

Collagen 5000 można bezpośrednio przez stronę producenta, aby mieć pewność, że otrzymamy oryginalny produkt. Z własnego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że wysyłka jest bardzo szybka, ponieważ paczkę miałam u siebie w przeciągu niecałych dwóch dni od złożenia zamówienia na stronie. Trzeba tylko wybrać program, ponieważ są aż 3 opcje wyboru. Jest program Complex, w którym otrzymujemy 3 opakowania produktu i przy którym można oszczędzić najwięcej. Jest również najchętniej wybierany program Odnowa z dwoma opakowaniami, z którego sama skorzystałam i otrzymałam rabat. Jest również program regeneracyjny, gdzie otrzymasz tylko jedno opakowanie. Sama mogłam wybrać sposób dostawy, który jest całkowicie za darmo. Producent może wysłać produkt również i za granicę. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, ponieważ otrzymałam dyskretną paczuszkę z produktem, z którego mogłam zacząć od razu zacząć korzystać.

Premium Collagen 5000 – kolagen w proszku opinie, czyli produkt moim okiem.

Szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się, że kolagen do picia jest tak wygodny. Jestem bardzo przyzwyczajona do łykania tabletek, co nie sprawia mi żadnych problemów, jednak proszek był miłą odmianą. Na początku byłam nieco zdziwiona, ponieważ po usłyszeniu, że w środku jest kolagen rybi, a nie wieprzowy czy też wołowy, spodziewałam się specyficznego zapachu ryby. Jednak nie wyczułam ani smaku ani zapachu morza. Na początku collagen w proszku dodawałam do wody, jednak potem zaczęłam go dorzucać również do jogurtów oraz smoothie, które i tak codziennie wypijam. Z resztą sam producent proponował takie rozwiązanie, a proszek wcale nie wpływał jakoś wybitnie na smak napojów. Owszem, był nieco kwaśny (zapewne przez zawartość witaminy C w składzie), ale można to porównać do dorzucenia kilku kropel cytryny. Efekty też są zadowalające, ponieważ dosyć szybko zauważyłam, że moja skóra wydawała się znacznie bardziej elastyczna i poprawiło się również nawilżenie skóry. Mogę również stwierdzić, że ten suplement diety również dosyć dobrze radzi sobie z trądzikiem, ponieważ zauważyłam, że przebarwienia i zmiany skórne zaczęły blednąć. Zatem mogę również ten produkt polecić jako suplement do walki z trądzikiem.

Czytając na różnych forum kolagen do picia opinie, trafiłam na PremiumCollagen5000 i postanowiłam go wypróbować. Czy jest to najlepszy kolagen jaki miałam przyjemność testować? Zdecydowanie tak, ponieważ efekty są zauważalne bardzo szybko, o ile produkt ten stosuje się zgodnie z zaleceniami producenta. Jednak jest jeden minus. Każdego dnia powinno się zużywać około 7 gram kolagenu, a w opakowaniu jest tylko 100 gram proszku. Dlatego takie jedno opakowanie starcza na pół miesiąca, a kuracja powinna trwać aż 3. Prosta matematyka pokazuje więc, że potrzeba zakupić aż 6 opakowań, aby cieszyć się efektami o jakich zapewnia producent. Ja po zużyciu pierwszego pudełeczka i zaczęciu drugiego, zaczęłam nieco oszczędniej gospodarować proszkiem, a efekty widziałam nadal. Dlatego jeśli nie zależy Ci na szybkich rezultatach, możesz zażywać ten kolagen co dwa dni.

Podsumowując, jestem ogólnie zadowolona z efektów kuracji. Podejrzewam, że efekty byłyby znacznie bardziej widoczne, gdybym rzeczywiście stosowała się do wytycznych producenta, jednak nie mogę narzekać. Należy oczywiście pamiętać, że organizm różnie reaguje na suplementy, więc u niektórych osób trzeba będzie dłużej poczekać na rezultaty. Ogromnym plusem według mnie jest to, że produkt zawiera kolagen z ryb, który rzeczywiście przyswaja się błyskawicznie.

Moja skóra rzeczywiście wygląda o wiele zdrowiej niż wcześniej, a nawet mój chłopak zwrócił na to uwagę, co jest ogromnym sukcesem 😉 Jak już mówiłam, minusem może być mała wydajność, jednak pakiety oferowane na stronie producenta są dosyć korzystne, dlatego dla tych, którzy planują dłuższą kurację lub też chcą się podzielić kolagenem z najbliższymi, warto jest zakupić największy z dostępnych pakietów. Cena może odstraszać, jednak taki kolagen sam w sobie jest drogi, więc i tak nie są to niebotyczne ceny za taki produkt. Biorąc pod uwagę wszystkie wady i zalety, mogę z czystym sumieniem polecić PremiumCollagen5000.

Zamów już teraz PremiumCollagen5000

Sprawdź też inne suplementy na trądzik!

Oceń

Post Author: Ania

Ania
Entuzjastka zdrowego trybu życia i skutecznego odchudzania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *