ProFlexen – zadbaj o stawy. 5/5 (1)

2022 Z biegiem czasu pewne części naszego organizmu zaczynają się zużywać i utrudniać nam życie w znaczącym stopniu. Należą do nich między innymi stawy i zaniedbane mogą w bardzo dużym stopniu zacząć utrudniać nam życie.

Każdy, kto to przeżył doskonale wie o czym mowa…

Z tego powodu warto zadbać o nasze stawy jeszcze kiedy są sprawne, aby zapobiec poważnym problemom w przyszłości. Jeśli z kolei już zaobserwowałeś u siebie problemy ze stawami, należy zacząć im natychmiast przeciwdziałać, ponieważ z biegiem czasu staną się coraz bardziej dokuczliwe i mogą uniemożliwić sprawne poruszanie się.

Co może powodować problemy ze stawami?

Artalgia, czyli bóle stawów spowodowane są tym, że nasza chrząstka stawowa oraz graniczące z nią tkanki są nadmiernie obciążone. Powoduje to bóle w kolanach czy nadgarstkach, a czasem staje się przyczyną poważnych zapaleń okolicznych tkanek, jak na przykład ścięgna, więzadła lub kaletka maziowa.

Bóle stawów powstają przez złą dietę, otyłość, brak ruchu, pracę, która wymaga ciągłego stania, a także uprawianie obciążających je sportów, jak między innymi bieganie czy sporty siłowe.

Co w takim razie robić by się przed tym ustrzec?

Ostatnio na rynku pojawił się innowacyjny produkt w postaci suplementu diety. ProFlexen należy do najskuteczniejszych preparatów chroniących stawy, dzięki opatentowanemu niezdenaturowanemu kolagenowi typu II – UC-II®.

Jest to składnik robiący furorę na rynku Stanów Zjednoczonych, a od niedawna coraz bardziej popularny i doceniany w Europie.

Najskuteczniejszy w USA i Europie!

UC-II® to niezdenaturowany kolagen typu II, czyli jego najczystsza postać. Stanowi on substrat w odtwarzaniu chrząstki odpowiedzialnej za wytrzymałość oraz rozciąganie układu kostnego. Dodatkowo podany doustnie kieruje działaniem naszego układu odpornościowego w taki sposób, by zapobiegać zjawiskom autoimmunologicznej destrukcji w okolicach chrząstki stawowej i dzięki temu w bardzo wysokim stopniu wpływa na poprawę elastyczności oraz ruchomości stawów.
Jego działanie jest znacznie skuteczniejsze niż stosowanie samej glukozaminy i chondroityny.

Dzięki UC-II® w połączeniu z innymi aktywnymi składnikami pochodzenia naturalnego, ProFlexen jest najlepszym na światowym rynku preparatem leczącym dolegliwości stawowe, a jego działanie potwierdzają doskonałe opinie zarówno użytkowników jak i specjalistów w dziedzinie medycyny!

Przebadany klinicznie!

Skuteczność UC-II® udokumentowały badania kliniczne, w których zastosowano metodę podwójnie ślepej próby.
Polega ona na ukryciu najważniejszych informacji przed zarówno osobami badanymi, jak i tymi, którzy podają specyfik. Jedynie koordynator wie czy pacjentom podano substancje aktywną, czy też placebo.
Przeprowadzono dwa tego typu badania i oba potwierdziły skuteczność działania kolagenu UC-II®. Okazało się, że stosowaniu już 40 mg dziennie usprawnia ruchliwość oraz zakres pracy stawów. Jednocześnie czas bezbolesnej pracy stawów w trakcie wysiłku fizycznego zostaje znacznie zwiększony. Było to wyraźnie widoczne w porównaniu z grupą badanych, którzy otrzymali placebo.

Wyniki poprawiły się zarówno w przypadku osób, których problemy ze stawami były słabsze, jak i tych u tych z poważnymi zwyrodnieniami.

Sprawdzony, naturalny skład!

Poza głównym składnikiem, jakim jest UC-II® w formule ProFlexen znajdziesz:

Ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (boswelia serrata) – kadzidłowiec indyjski to roślina z rodziny osoczynowatych, bogata w kwasy bosweliowe o strukturze pięciocyklicznych trójterpenów, które mają niezwykle dobroczynny wpływ na pracę stawów. W tradycyjnej medycynie Indii boswelia serrata jest stosowana do leczenia stanów zapalnych i bólów kręgosłupa oraz stawów, jak również podczas nieżytów górnych dróg oddechowych. Regularnie stosowany ekstrakt z kadzidłowca sprawia, że stawy stają się bardziej elastyczne i poprawia ich wytrzymałość.

Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego – to również roślina pochodząca z Indii, a także tropików. Stanowi naturalne źródło kurkuminy, która odpowiada za utrzymanie stawów i kości w dobrym stanie.

Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego – roślina z rodziny imbirowatych wykorzystywana w medycynie naturalnej od wieków. Wspomaga ruchliwość stawów. Regularne zażywanie sprawia, że rano po przebudzeniu nie odczuwasz sztywności charakterystycznej dla uszkodzonych stawów.

Witamina C (kwas askorbinowy) – jej wartość jest doskonale znana nam wszystkim. Jest niezbędna do funkcjonowania żywych organizmów.
Bierze czynny udział w produkcji kolagenu w naszym organizmie, który z kolei jest bardzo ważny, aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej. Przy wytwarzaniu kolagenu jest kofaktorem hydroksylazy prolilu i lizylu, będących enzymami odpowiedzialnymi za stabilizację oraz krzyżowanie włókien kolagenowych. Ponadto kwas askorbinowy pobudza syntezę kolagenu, aktywując jego transkrypcję i stabilizując mRNA prokolagenu.

Mangan – pierwiastek ten odgrywa niezwykle ważną rolę podczas tworzenia w organizmie tkanki łącznej. Jest uważany za pierwiastek niezbędny do naszego życia, dzięki obecności w centrach reaktywności dużej ilości enzymów. Mangan wraz z cynkiem odpowiada za utrzymanie zdrowych i mocnych kości.

Doskonała cena, naturalny skład i wyłącznie pochwalne opinie – czego trzeba więcej?

Przebadana klinicznie, najskuteczniejsza formuła na rynku. Kolagen typu II w najczystszej formie, a jednocześnie cena, która nie odbiega od pozostałych produktów na rynku.

Dzięki skuteczności UC-II® w połączeniu z resztą składników aktywnych, stosowanie suplementu diety ProFlexen daje rezultaty już w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji.
Pełna kuracja preparatem ProFlexen twa pełny miesiąc. Producent zaleca dawkowanie w postaci dwóch kapsułek dziennie na pół godziny przed posiłkiem, popite trzystoma mililitrami wody.

Wybierając ProFlexen decydujesz się na najwyższa jakość w najbardziej atrakcyjnej cenie na światowym rynku!

Tak niewiele potrzebujesz do dobrego zdrowia!

Zamów już teraz ProFlexen

Sprawdź też inne suplementy wspomagające zdrowie!

Oceń

Post Author: Ania

Ania
Entuzjastka zdrowego trybu życia i skutecznego odchudzania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *