iBright – inteligentne wybielanie zębów! 5/5 (1)

2022 Uśmiech jest jednym z prostych zabiegów, dzięki którym rzucisz świat na kolana!

Pięknym uśmiechem zdobędziesz wszystko. Atrakcyjną kobietę lub mężczyznę, świetną pracę oraz nowych przyjaciół. Piękny uśmiech stanowi jeden z najważniejszych aspektów w dążeniu do pewności siebie i co za tym idzie – sukcesu w każdej dziedzinie życia.

Lśniące, białe zęby sprawią, że uśmiechając się do kogoś od razu zyskujemy na wartości. Momentalnie stajemy się zauważalni, nawet nie musimy o to zabiegać. Nasza reprezentacyjność oraz atrakcyjność automatycznie wzrasta w zetknięciu z każdym napotkanym człowiekiem, a płeć przeciwna nie jest w stanie oderwać od nas zachwyconego wzroku!

Co zrobić by osiągnięcie perfekcyjnych białych zębów stało się możliwe?

Fakt, osiągnięcie tego zniewalającego efektu nie zawsze jest łatwe. Tak samo, jak w przypadku osób walczących z nadwagą, nie każdy rodzi się z genami zapewniającymi nam uśmiech Brada Pitta czy Angeliny Jolie.

Posiadanie go nie jest jednak niemożliwe odkąd na światowym rynku pojawił się iBright – gwiazda w dziedzinie wybielania zębów!

 

Co to takiego i jak to możliwe, że iBright czyni takie cuda?

iBright to rewolucyjny produkt, który jest w stanie poprawić odcień Twoich zębów NAWET O 14 TONÓW!

Składa się z żelu wybielającego oraz lampy LED, jednak sekret jego siły tkwi w niesamowicie skutecznej formule, która dzięki aktywnym składnikom uderza bezpośrednio w przebarwienia sprawiając, że Twoje zęby stają się PERFEKCYJNIE BIAŁE JUŻ PO 5 DNIACH STOSOWANIA! A to wszystko w zaciszu własnego domu…

Zapomnij o kosztownych wizytach u dentysty! Pierwsze opakowanie iBright otrzymasz w promocyjnej cenie, aby móc przetestować na sobie jego siłę!

Wyłącznie substancje aktywne!

W składzie żelu iBright znajdziesz nadboran sodu stanowiący źródło aktywnego tlenu, dzięki któremu oksydacja jest skuteczniejsza, a efekty tak szybkie, że można je zaobserwować je już w pierwszych dniach kuracji.
Zawarte w nim kryształki hydroksyapatytowe przywierają do przebarwień ułatwiając i przyspieszając wybielanie. iBright nadaje się zarówno do wybielania łuków zębowych, pojedynczych zębów, a także ich fragmentów.

Żel wypełnia wszystkie szczeliny w zębach, aby wybielanie było dokładniejsze, natomiast lampa LED utrwala efekt. Dodatkowo w opakowaniu iBright znajdziesz między innymi elastyczną silikonową nakładkę na zęby, która bez problemu dopasuje się do każdego rodzaju szczęki, wzornik odcieni by móc na bieżąco obserwować osiągane rezultaty, pięć chusteczek wybielających z fluorem, spray przygotowujący do kuracji i oczywiście instrukcję obsługi. Jest to zestaw dający 100% gwarancji zębów białych niczym po wyjściu z salonu dentystycznego.

Co więcej! iBright posiada też całkowicie naturalne pH, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny, a nawet chroni szkliwo Twoich zębów przed uszkodzeniami!

Jak stosować iBright, aby wyniki były w jak najwyższym stopniu satysfakcjonujące?

Wystarczy kilka sesji z iBright, by cieszyć się uśmiechem niczym z okładki Vogue!

Aby osiągnąć optymalny efekt wystarczy wybrać jeden z dwóch proponowanych przez producenta sposobów. Pierwszy to stosowanie preparatu przez pięć dni. Sesja wybielająca ma wtedy miejsce pierwszego dnia stosowania i trwa trzydzieści minut oraz piątego dnia, kiedy trwa dwadzieścia minut. Druga propozycja to siedmiodniowa kuracja, w trakcie której sesje wybielające prowadzisz pierwszego, czwartego i siódmego dnia, kolejno po trzydzieści oraz dziesięć minut.

Sesję wybielającą z iBright rozpoczynamy od nałożenia na palec chusteczki wybielającej, spryskania jej sprayem przygotowawczym oraz wyczyszczenia zębów. Później mocujemy nakładkę do lampy LED i nakładamy żel na jej dolną oraz górną część. Włączamy lampę i pozostawiamy na dziesięć minut. Jeżeli wybielamy zęby dłużej, należy ponownie włączyć ją po upływie danego czasu.

Czy to bezpieczne?

iBright jest w pełni naturalnym oraz bezpiecznym preparatem. Polecają go stomatolodzy, a wielu z nich używa go w swoich gabinetach. Wybielanie zębów z iBright to gwarancja profesjonalnego zabiegu, a co za tym idzie – błyskawicznych i długotrwałych rezultatów!

Oprócz tego, co na temat iBright mówią eksperci, na jego korzyść przemawiają opinie użytkowników z całego świata! Na stronie producenta możesz znaleźć całe mnóstwo historii osób, które właśnie dzięki iBright poprawiły swój wygląd, nabrały pewności siebie i odniosły sukces na wielu polach swego życia!

Czechy, Polska, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, a nawet Japonia! Długo by wymieniać… W Sieci istnieją nawet filmy nagrane przez szczęśliwych ludzi, którzy poznali dobroczynne działanie iBright! Ich uśmiechy są największą rekomendacją tego produktu.

Promocyjna cena, bezpieczeństwo i błyskawiczny efekt – promienny uśmiech możesz mieć praktycznie za darmo!

Zamów iBright już dziś i rozpocznij kurację by JUŻ PO 5 DNIACH od chwili, gdy to czytasz móc zniewalać śnieżnobiałym uśmiechem!

Przesyłkę otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dnia złożenia zamówienia. Będzie ona całkowicie dyskretna i nierzucająca się w oczy – nikt nie zorientuje się, co zamówiłeś.

Pierwsze opakowanie iBright otrzymujesz w cenie promocyjnej, a jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów, producent gwarantuje zwrot ceny w STU PROCENTACH!

Jak widzisz, nic nie tracisz!

Przeciwnie! możesz zyskać uśmiech, jakie nie powstydziłby się żaden celebryta i to praktycznie bez żadnego wysiłku! W końcu przestaniesz wstydzić się swojego uśmiech i nabierzesz ochoty by obdarzać nim wszystkich bliskich Ci ludzi.

Partner zobaczy z jak pociągającym człowieka żyje pod jednym dachem, dzieci szczęśliwego rodzica, a Twoi przełożeni i współpracownicy zobaczą w Tobie człowieka sukcesu, który swoim uśmiechem będzie motywować do działania.

Jesteśmy świadomi, że teraz może to brzmieć dosyć nierealnie. Jak wszystkie wielkie rzeczy do momentu, kiedy ktoś ich nie osiągnął.
Ci ludzie są jednak dowodem na to, że w życiu można zrobić wszystko, czego tylko chcemy!

A już na pewno z tak promiennym uśmiechem, jaki może dać Ci tylko iBright…

Zamów już teraz iBright

Sprawdź też inne produkty związane z urodą i zdrowiem!

Oceń

Post Author: Ania

Ania
Entuzjastka zdrowego trybu życia i skutecznego odchudzania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *