Acai Berry Extreme 5/5 (1)

2022 Preparat odchudzający Acai Berry Extreme to jeden z najlepszych wyborów na rynku, jeśli chodzi o skuteczne odchudzanie, które wykorzystuje naturalne składniki. Produkt przede wszystkim pomaga w bardzo szybkim tempie zrzucić zainteresowanym nadmierne kilogramy, nie dając skutków ubocznych, gdy stosowany jest w zalecanej ilości.

Specyfik zawiera w sobie jedynie naturalne i specjalnie wyselekcjonowane składniki, przetestowane przez fachowców na wielu płaszczyznach. Acai Berry opinie są bardzo pozytywne, dlatego specyfik cieszy się na rynku dużą popularnością. Przeznaczony jest on głównie dla młodych osób, które są aktywne fizycznie. Charakteryzuje się on największym na rynku stężeniem wyciągu z jagód acai, bo aż 5000mg! Ponadto ma wegetariańską powłokę, więc może być bez problemów stosowany przez jaroszy.

Poza tym lek jest w stanie podnieść poziom metabolizmu, dodaje energii do działania i wpływa pozytywnie na samopoczucie człowieka. Przy okazji można też wspomóc skutecznie proces spalania tłuszczu, a przy tym wyrzeźbić swoją sylwetkę, dzięki czemu stanie się ona atrakcyjniejsza i smuklejsza. Duża zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych oraz antyoksydantów pomaga w redukcji poziomu złego cholesterolu. W pełni naturalny skład działa na bezpośrednią przyczynę nadwagi, dając najlepsze efekty – producent deklaruje możliwość stracenia nawet 15 kilogramów wagi!

Acai Berry cena jest bardzo przystępna, dlatego każda chętna osoba powinna móc sobie pozwolić na zakup tego specyfiku raz na jakiś czas. Produkt skutecznie działa również na zmniejszenie głodu oraz ogranicza ilość dostarczanych do organizmu kalorii, dzięki czemu odchudzanie przebiega w stu procentach prawidłowo. Polecany jest przez lekarzy specjalistów zwłaszcza dla osób czynnie trenujących na siłowni.

Acai Berry Extreme opinie klientów

Wyżej wspomniana fraza jest często wpisywaną w wyszukiwarce, obok “odchudzanie Acai Berry Extreme” oraz “diety Acai Berry Extreme”. Dosyć popularne stało się wpisanie po prostu “acai jagody” i wyszukiwanie po tej frazie produktów zawierających te owoce. Opinie użytkowników są pozytywne i brzmią niemal jednoznacznie- suplement diety Acai Berry Extreme jest skuteczny i w wielu rankingach jest jednym z najlepszych suplementów i zdecydowanie wiedzie prym wśród preparatów zawierających jagody Acai. W połączeniu z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą pozwala osiągnąć niespodziewane efekty, często przekraczające deklarowane przez producentów wartości. Ponadto, w opinii wielu kobiet, poza redukcją zbędnej wagi, dodatkowym widocznym efektem jest wygładzenie zmarszczek oraz minimalizacja, a niekiedy całkowita eliminacja cellulitu. Bardzo często użytkownicy zgłaszali, że efekty są odczuwalne już po jednej kapsułce, a po około dwóch tygodniach widoczny był znaczący spadek wagi.

Czym są jagody Acai?

Jagody Acai, zwane też “złotem Amazonii”, pochodzą z lasów na terenie dzisiejszej Brazylii, znane są tamtejszej ludności od niepamiętnych czasów i wiąże się z nimi pewna legenda, mówiąca o tym, że jagody te zostały tak nazwane na cześć kobiety o imieniu Iaca. Była to córka wodza jednego z tamtejszych plemion, której dziecko zostało uśmiercone, ona zaś została znaleziona przy drzewie, wokół którego rosły krzewy z jagodami, których odnalezienie uratowało plemię przed śmiercią głodową. W Europie pojawiły się na rynku dopiero w okolicach lat dziewięćdziesiątych XX wieku i z miejsca stały się hitem wśród preparatów mających działanie suplementacyjno- odchudzające. Owoce jagód Acai zawierają w sobie dużo błonnika – w 100 gramach aż 16,9 grama – dzięki czemu jest bardzo dobrym produktem działającym na przemianę materii, przez co można w szybki i skuteczny sposób pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Jagody Acai opinie lekarzy specjalistów

Zanim preparat trafił na międzynarodowe salony, był stosowany przez tamtejszych szamanów. Pozytywne działanie jagód Acai potwierdzają zarówno naukowcy jak i lekarze, przypisując im między innymi właściwości przeciwnowotworowe (według badań, skuteczność w niszczeniu komórek nowotworowych wynosi od 35 do 86%) i przeciwzmarszczkowe z powodu wysokiego stężenia antyoksydantów (ponad 33 razy większe niż w czerwonych winogronach lub czerwonym winie). Jagody zawierają również witaminy z grupy B oraz A, C, E, a także wspomagają wytwarzanie poprzez skórę witaminy D podczas działania na ciało promieni słonecznych. Owoce te działają pozytywnie na metabolizm oraz ogólne samopoczucie. W trakcie badań ich właściwości, znaleziono ponad 50 nieznanych do tej pory substancji i związków chemicznych o pozytywnym działaniu. Poprzez swoje znaczne właściwości prozdrowotne, często jagoda Acai jest nazywana “superjagodą”.

Dawkowanie Extreme Acai Berry

Zalecane jest stosowanie po jednej tabletce dwa razy dziennie, nie później niż pół godziny przed posiłkiem i popicie jej szklanką wody. Jednocześnie nie należy mieszać preparatu z napojami gazowanymi lub alkoholem. W razie wątpliwości warto skonsultować się z dietetykiem. Opakowanie zawiera 60 tabletek, więc prawidłowe stosowanie daje nam aż dwa miesiące terapii. Skutki uboczne przedawkowania są stosunkowo rzadkie i dotyczą one układu pokarmowego, takie jak zaparcia, wzdęcia, mdłości i lekkie biegunki. Nie jest zalecane stosowanie preparatu w przypadku konieczności stosowania diety ubogiej w potas. Producent wspomina również, że produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Należy pamiętać, że same suplementy diety nie zastąpią zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej. Mogą je jedynie uzupełniać i w takim też celu należy je stosować. Aby osiągnąć najlepsze możliwe efekty, preparat Acai Berry Extreme powinno się zażywać od 4 do 12 tygodni, zależnie od oczekiwań i zdolności metabolicznych organizmu.

Berry Extreme Acai opinie cena i skuteczność tabletek.

Z oficjalnej strony producenta można obecnie kupić pakiety na pół roku, trzy miesiące, oraz miesiąc. Ceny w chwili pisania artykułu wynoszą odpowiednio 447 złotych (3 opakowania + 3 gratis), 298 złotych (2 + 1 gratis) oraz 149 złotych. Producent deklaruje występowanie w 100 procentach naturalnych składników, co oznacza, że produkty są wolne od wszelkiego rodzaju konserwantów i ulepszaczy. Czas wysyłki to z reguły 2-3 dni robocze, zaś płatności można dokonać z góry przelewem lub przy odbiorze.

Zamów Acai Berry Extreme już teraz!

Lub sprawdź inne dobre tabletki na odchudzanie

Oceń

Post Author: Ania

Ania
Entuzjastka zdrowego trybu życia i skutecznego odchudzania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *